122–Комп'ютерні науки

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА "ІНФОРМАТИКА"

КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИФакультет Інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту

Харківський національний університет радіоелектроніки 

Дорожня карта учасника ЗНО 2023 року

СТУДЕНТУ

13 березня | Новини 

День знайомства з ХНУРЕ:
18 березня о 13:00


Український ІТ-світ нараховує близько 300 тисяч айтівців. І ти можеш стати одним з них! Харківський національний університет радіоелектроніки – найкращий...

27 лютого| Новини 

Результати турніру "Dota 2 NURE CUP"

Вчора, 26 лютого 2023 року, завершився захопливий турнір із гри Dota 2 під назвою "Dota 2 NURE CUP", організований Степаном Сорокіним, студентом групи ІТІНФ 22-3 ХНУРЕ...

22 лютого| Новини 

Інтернаціональний семестр в Університеті Франції

20 лютого 2023 розпочався Інтернаціональний семестр в Університеті Лімож, Франція. В цьому році в ньому беруть участь представники не менше 11 країн...

Кафедра співпрацює з університетами:


Кафедра інформатики бере участь у міжнародних наукових та академічних проєктах. 

Кафедра Інформатики бере участь у програмі Європейського Союзу – ERASMUS+

Щорічно студенти та співробітники мають можливість залучатися до міжнародного обміну за напрямками програми Erasmus+

KA1 – Академічна мобільність 

KA2 – Проекти співпраці 

Детальніша інформація Erasmus+

Починаючи з 2016 року, студенти брали участь у програмі з одержання подвійного диплома магістра напрямку «Інформатика» в рамках європейського проєкту ERASMUS+ (KA1 – Erasmus Mundus Joint Master Degrees 2016). 

Координатор проєкту: професор Кузьомін О.Я.


Партнер проекту – Gottfried Wilhelm Leibniz Universitaet Hannover, м. Ганновер, ФРН. 


У 2019 році кафедрами Інформатики та Радіотехнологій інформаційно-комунікаційних систем і науково-дослідним центром L3SGottfried Wilhelm Leibniz Universitaet Hannover (Федеративна республіка Німеччина) був підписаний меморандум про взаєморозуміння для Академічного обміну та співробітництва.

Кафедра інформатики співпрацює з провідними IT компаніями за напрямками:


SoftServe IT Academy продовжує набір на безкоштовні стажування


Коли все навколо стрімко змінюється, отримання нових знань і навичок є одним зі способів відновити контроль та продовжити будувати життя, щонайменше з професійного боку, і самим визначати майбутнє.

Отже, SoftServe IT Academy стартує набір на стажування за декількома напрямками. Це гарна можливість швидко прокачати навички, погрузитись в бізнес-процеси і почати працювати в ІТ.


Обирай напрям та приєднуйся:

Python, .Net, QA - https://hubs.ly/Q017Q7zH0

SoftServe Juniors Day


Хочеш дізнатися, як працює одна з найбільших IT-компаній в Україні SoftServe? Які спеціалісти різних технічних та нетехнічних напрямків зараз необхідні та які ролі вони відіграють на проєктах? Як почати та розвивати свою кар’єру в IT-сфері?  

Відповіді на ці (та не тільки) питання ти знайдеш на SoftServe Juniors Day! 


Поговоримо про таке: 


Старт: 12 березня об 11:00 


Деталі та реєстрація: https://hubs.ly/Q014Dhr80

Безкоштовний онлайн курс Java GL BaseCamp


Курс розрахований на студентів та спеціалістів-початківців, які цікавляться Java розробкою, мають хороші теоретичні знання і хочуть випробувати себе на реальному проєкті. Реальні можливості на реальних проєктах поруч, на відстані кліку! 


Як потрапити на курс?


Деталі та реєстрація: https://www.globallogic.com/ua/about/news/java-gl-basecamp/

ВІДГУКИ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ

Лавошнік Ілля

"У ході навчання я отримав безцінні знання і навички, які використовую у своїй роботі. Колектив кафедри Інформатики та всього університету всіляко сприяє як технічному, так і особистісному розвитку студентів, за що їм велика подяка" 

 

Калініна Катерина

"Університет дав хорошу базу, без якої було б складно вдосконалюватися в IT сфері. Дуже рада, що закінчила саме кафедру Інформатики, де нас розвивали не тільки як програмістів, а й навчали управляти проектами і бізнес аналізу"


Дунаєвська Марія

"Я дуже вдячна ХНУРЕ за насичені студентські роки, сучасну та цікаву програму навчання та підтримку викладачів. 

Знання, здобуті на кафедрі Інформатики, допомогли мені влаштуватися на мою першу роботу в IT компанію, адже, окрім технічних навичок, ми отримали навички управління проектами. Технічна та математична база допомагають мені в кар’єрі, кращому розумінні продуктів, з якими працюю, та знаходженні спільної мови з командами та замовниками. 

Відчуваю, що зробила правильний вибір, обравши саме нашу кафедру"


Половик Катерина

"Широкий спектр дисциплін, багато з яких безпосередньо використовуються на роботі в даний час. Сильна математична база, викладачі, які працюють за фахом, який викладають (гарантовано живі знання). Дуже вдячна за досвід і цікаві хобі (захопилася 3D-анімацією, яку проходила в рамках однієї з дисциплін)"