Компанії партнери
Кафедра інформатики співпрацює з провідними IT компаніями за такими напрямками:

  • стажування і підвищення кваліфікації викладачів;

  • практика та стажування студентів;

  • навчання додатковим темам на базі компаній;

  • семінари, лекції, workshops від провідних компаній;

  • сумісні наукові проекти;

  • працевлаштування випускників.

За результатами співробітництва з компаніями відкрито навчальні класи 367, 230, 151-4 (ІОЦ), у яких проводяться лекційні, практичні та лабораторні заняття для студентів денної форми навчання.

КОМПАНІЇ, З ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО

EPAM Ukraine

Найбільша ІТ-компанія в Україні. EPAM University пропонує безкоштовні навчальні програми по всіх найпопулярніших технологіях і напрямах для студентів. Завдяки розвитку програми EPAM University разом з ІОЦ у 2017 році відкрито навчальний клас.

https://www.training.epam.ua/

SYTOSS Full-Cycle Custom Software Development

Команда з розробки програмного забезпечення із понад 150 талановитих ІТ-інженерів та експертів, яка знаходиться в Україні та спеціалізується на створенні складних програмно-технічних рішень та обслуговуванні провідних гігантів та малого бізнесу з 2010 року.


https://www.sytoss.com/

INFOSTROY - Software Development

Назва компанії відображає основні напрямки діяльності: INFOSTROY - Information Systems, Technologies, Researches, Outsourcing. У 2011 році відкрито навчальний клас «ІТ-GURU LAB». Протягом навчального року у класі проводять факультативні заняття за спеціальними навчальними програмами, погодженими з підприємством.

https://infostroy-software.com/

GlobalLogic

Компанія входить до п’ятірки найбільших IT-компаній країни. Лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія надає можливість студентам та викладачам приймати участь у навчальних тренінгах – GL BaseCamps, а також спільних R&D проєктах.

https://www.globallogic.com/ua/gl-education/

Miratech

Міжнародна компанія в сфері розробки програмного забезпечення та автоматизації бізнес-процесів. Заснована в Україні, зараз головний офіс розташований в Нью-Йорку. Має центри розробок в Україні, Польщі та Словаччині. У 2012 році відкрито навчальний клас для проведення факультативніх занять зі студентами.

https://miratechgroup.com/

SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 10000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

https://www.softserveinc.com/en-us

Кафедра співпрацює з асоціацією "IT Ukraine" та "Kharkiv IT Cluster".

Кафедра інформатики має значні успіхи у підготовці спеціалістів завдяки співпраці з ІТ компаніями.

Керівництвом кафедри сумісно із роботодавцями щорічно проводить аналіз підготовки випускників кафедри.

100% випускників кафедри працевлаштовані за фахом, а деякі студенти працюють у провідних ІТ компаніях з 4 курсу .

Кафедра впроваджує нові дисципліни, які повязані з аналізом та збереженням даних від компанії DELL EMC.

Кафедра співпрацює з центром SAMSUNG R&D.