Кафедра інформатики Комп'ютерні науки

Студент
ЗаданиеПредметТипГрупи

Методичні вказівки до лабораторної роботи №4 на тему "Мова SQL. Багатотабличні запити, підзапити (частина 2)"

16 Жовтня, 2019
Організація баз даних та знаньЛабораторна роботаІТІНФ-18-1

Усi завдання

Оголошення

Останнi новини

 • 12 Листопада, 2019

  ЗАПРОШУЄМО НА XV МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

  15 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки, за підтримки компанії NIX, відбудеться XV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття», де 50 учасників представлять понад  400 вакансій.

  Мета заходу – максимально ефективний обмін інформацією між здобувачами вищої освіти та роботодавцями, надання здобувачам можливості дізнатись про діяльність підприємств, стажування, проходження практик, відкриті вакансії та перспективи кар’єрного росту в майбутньому.

  Місце проведення: Спортивна зала ХНУРЕ (4 поверх головного корпусу)

  Початок об 11:15

  Подробнее...

 • 11 Листопада, 2019

  У ХНУРЕ відбувся День відкритих дверей

  10 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся День відкритих дверей, на якому майбутні студенти разом із батьками мали змогу дізнатись про університет, його освітні програми, можливості, факультети та спеціальності, особливості вступної кампанії 2020, а також особисто поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами.

  Подробнее...

 • 08 Листопада, 2019

  У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ IV КОНФЕРЕНЦІЯ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ УЧЕНИХ

  7 листопада на базі наукового парку «Синергія» ХНУРЕ відбулася IV Конференція наукового товариства молодих учених Харківського національного університету радіоелектроніки, на якій було обрано новий склад Ради молодих учених, яку очолила  д.т.н., професор кафедри ІКІ Єременко О.С.

  Подробнее...

 • 23 Вересня, 2019

  У ХНУРЕ ПРОЙШЛА «НІЧ НАУКИ»

  21 вересня Харківський національний університет радіоелектроніки долучився до регіонального освітнього свята «Ніч науки» та відкрив свої двері для сотень майбутніх абітурієнтів та їх батьків, щоб продемонструвати найцікавіші розробки студентів, а також ознайомити гостей з перспективами навчання в одному з найкращих IT університетів країни.

  Подробнее...

 • 02 Вересня, 2019

  СВЯТО ПОСВЯЧЕННЯ У СТУДЕНТИ

  30 серпня на стадіоні Харківського національного університету радіоелектроніки відбулось свято посвячення у студенти, на якому понад тисячі вчорашніх абітурієнтів приєднались до родини ХНУРЕ.

  Привітав першокурсників ректор університету, професор Валерій Семенець, який разом із колегами побажав студентам відповідального ставлення до навчання, натхнення та плідної роботи, а також підкреслив, що попри будь-які перепони на новому шляху, кожен учень може завжди розраховувати на підтримку викладачів та адміністрації. “Відсьогодні ви – студенти Харківського національного університету радіоелектроніки – першого серед кращих технічних університетів Харківщини, і ми щиро вітаємо вас у нашій сім’ї”.

  Подробнее...

 • Усi новини

xhamster izmirin en iyi agir ceza avukati darknetstats