Кафедра інформатики Комп'ютерні науки

Студент
 • ЗУСТРІЧ XV МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ ЯРМАРКИ ВАКАНСІЙ

  15 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки, за підтримки компанії NIX, відбудеться XV Ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття».

  На кафедрі, в рамках ярмарку вакансій, відбудеться круглий стіл "Сучасні вимоги ринку праці до випускників зі спеціальності 122 - КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «ІНФОРМАТИКА»

  Мета засідання круглого столу – обговорення перспективних напрямків та навчальних курсів за вибором студентів, що забезпечать адаптацію навчальних планів до сучасних вимог підготовки ІТ фахівців.

  УчасникиТОВ "Інфобуд", ТОВ «Миратех», ТОВ Сайтосс

 • 12 Листопада, 2019

  Подробнее...

 • У ХНУРЕ відбувся День відкритих дверей

  10 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся День відкритих дверей, на якому майбутні студенти разом із батьками мали змогу дізнатись про університет, його освітні програми, можливості, факультети та спеціальності, особливості вступної кампанії 2020, а також особисто поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами.

 • 11 Листопада, 2019

  Подробнее...

 • У ХНУРЕ ВІДБУЛАСЬ IV КОНФЕРЕНЦІЯ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА МОЛОДИХ УЧЕНИХ

  7 листопада на базі наукового парку «Синергія» ХНУРЕ відбулася IV Конференція наукового товариства молодих учених Харківського національного університету радіоелектроніки, на якій було обрано новий склад Ради молодих учених, яку очолила  д.т.н., професор кафедри ІКІ Єременко О.С.

 • 08 Листопада, 2019

  Подробнее...

 • У ХНУРЕ ПРОЙШЛА «НІЧ НАУКИ»

  21 вересня Харківський національний університет радіоелектроніки долучився до регіонального освітнього свята «Ніч науки» та відкрив свої двері для сотень майбутніх абітурієнтів та їх батьків. На кафедрі був представлен майстер клас – «Розробка портативного пристрою для розпізнавання образів», який викликав великий інтерес серед відвідувачів. В ході майстер класу був представлен портативний пристрій, здатний розпізнавати велику кількість об’єктів на зображені та надсилати результати через бота у Telegram.

 • 23 Вересня, 2019

  Подробнее...

  Оголошення

  Завдання

  xhamster izmirin en iyi agir ceza avukati darknetstats